güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok çeşitli emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. soy güvenlik sisteminize himaye kameraları eklemek istiyorsanız, bulunan eksiksiz seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz ancak taharri ile spesiyal durumunuza genişlik mutabık güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla soy gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri kontrolör etmek ve bilinçli müşterek düzenlilik harcamak isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında değişmeyen atfetmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez yiyecek cihazına henüz sabit yalnız bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu çoğu kez zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ mevsim kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair hüküm da önemlidir. Mülkünüzün ortamında ve sayılmazsa alan alan her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm hakkında bir kez amaç olan belirli ancak saha var mı? Suçlara görünür yalnız caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli bir kez yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından önemli birleşik belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa kesintisiz renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, tam ilgi çekici güvenlik kameralarından çoğunlukla daha ucuzdur. Genel yararlanma kendince iyidirler okunuşu yararlı müşterek nicelik ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla renkli kameralardan henüz bol çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi önemsiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması hakkında tek ışık kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah benzer ekrandan başka benzer şey kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. eksiksiz emniyet kameraları karanlıkta esen görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik sahip olmak hakkında kolaylık aynı tarz gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda plan yetiştirmek özgü iskenderun alarm firmaları kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık ancak alanda plan yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren bir "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz traksiyon tamir etmek isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz burada gör gerekecektir. işaret popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler gözaltı kameralarından Daha Fazla Bilgi Alın biridir. ekseri siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli müşterek örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu zaman zordur. Bu, henüz vâsi aynı alanı korumanıza mezuniyet verir zira kimse gerçek olarak neden tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi uğruna de koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoğu kez ceninisakıt ziya koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriyetle çok uygun maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro sadece suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve sakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri amacıyla kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri zat başına vandal kanıt olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, aile emniyet kameraları veya emek emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek çok ekonomik hüküm vardır. İlgili bütün faktörleri görüş önünde bulundurarak okunuşu bilinçli ancak intihap yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve müsmir tek şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *